«رو در رو»مراحل پیش تولید را پشت سر می گذارد

26 مهر 1394 ساعت 11:54«رو در رو» نخستین تجربه بلند سینمایی رایا نصیری مراحل پیش تولید را پشت سر می گذارد.
به گزارش هنرنیوز «رو در رو» به نویسندگی و کارگردانی رایا نصیری هم اکنون مراحل پیش تولید را پشت سر می گذارد. پیش تولید این فیلم سینمایی از اواخر مرداد ماه آغاز شده است و فیلمبرداری با انتخاب بازیگران تا مدتی دیگر آغاز خواهد شد.
این فیلم برای حضور در گروه سینمایی هنر و تجربه مقابل دوربین می رود و نخستین نمایش آن جشنواره فیلم فجر خواهد بود.
فهرست عواملی که تاکنون همکاریشان در پروژه «رو در رو» قطعی شده عبارتند از : نویسنده و کارگردان : رایا نصیری، مدیر فیلمبرداری : علی محمد قاسمی، صدابردار : حسین بشاش، طراح گریم و لباس : گیتا شکری، مشاور گریم : پرویز شکری، طراح صحنه : رایا نصیری، مدیر برنامه ریزی : حمید ازوجی، منشی صحنه : آسیه حیدری، دستیار تهیه : ثمینه پهلوانی زاده، مشاور پروژه : محمد شهبازی، مشاور رسانه ای : بهناز شیربانی، تهیه کنندگان : علیرضا شادیزاده، مهدی شادیزاده، سرمایه گذار : محمد جعفر نژاد
در خلاصه داستان این فیلم آمده است : در پس هر گفت و گویی رازی است که معنای حقیقی رابطه است. سارا بعد از سالها در جستجوی مفهوم عمیق تری از گذشته رنج اورش است تا شاید اینده اش سرشار از ارامش باشد.
رایا نصیری تاکنون نویسنده و کارگردان فیلم های مستندی چون مضرات سیگار، چوب سرخ، یک آن، دخترم، باران، فرناز، کوچِ خاک را بر عهده داشته است و بازی در فیلم های چون پنهان، تنها دو بار زندگی می کنیم، صبحی دیگر، امتحان، کیسه برنج و چکمه را در کارنامه هنری خود دارد.


کد خبر: 83722

آدرس مطلب: http://www.honarnews.com/vdcb5zbw.rhbf5piuur.html

هنر نیوز
  http://www.honarnews.com