اولین مسیر اختصاصی دوچرخه سواری 14 کیلومتری شهر تهران در منطقه 2
در آینده ای نزدیک احداث می شود؛
اولین مسیر اختصاصی دوچرخه سواری 14 کیلومتری شهر تهران در منطقه 2
رسول کشت پور شهردار منطقه 2 گفت: با احداث دو پل دوچرخه، باغ راه 18 هکتاری فدک، بوستان 13هکتاری و بوستان پردیسان منطقه 2 به هم متصل می شوند و مسیری به طول 14 کیلومتر برای دوچرخه سواری شهروندان ایجاد می شود.
 
تاريخ : يکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۷
به گزارش هنرنیوز و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 2، رسول کشت پور شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: یکی از راه های گسترش و رشد دوچرخه سواری در بین شهروندان احداث و توسعه مسیر های ویژه دوچرخه سواری است. از این رو احداث اولین پل های دوچرخه تهران به عنوان پروژه ای با هدف حفظ محیط زیست، کاهش آلودگی و ترافیک، تسهیل تردد با دوچرخه در مکان های تفریحی و بوستانها با برگزاری جلسات متعدد با کارشناسان محیط زیست و شهرسازی در دستور کار قرار داده شد.

شهردار منطقه 2 با بیان اینکه فراخوان مسابقه طراحی اولین پل های دوچرخه تهران به زودی منتشر خواهد شد اظهار کرد: معماران، طراحان و متخصصان این حوزه می توانند با شرکت در این مسابقه ایده های خلاقانه و مبتکرانه خود را که با شاخص های اعلامی این منطقه مطابقت داشته باشد در طراحی این پل ها که قرار است بر روی اتوبان های شیخ فضل اله پایین تر از میدان صنعت واتوبان همت حدفاصل شیخ فضل اله و یادگار امام (ره) احداث شود، به کار گیرند .
کد خبر: 97681
Share/Save/Bookmark