فراخوان پویش مردمی«بابای خوب من»
به مناسبت میلاد امیرمومنان حضرت علی (علیه السلام) اعلام شد؛
فراخوان پویش مردمی«بابای خوب من»
به مناسبت میلاد باسعادت امیرمومنان حضرت علی (علیه السلام) و پاسداشت روز مرد (پدر)، فرهنگسرای کار و تعاون برنامه ی" #بابای_ خوب_ من " را در قالب پویش مردمی در فضای مجازی برگزار می کند.
 
تاريخ : شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۵
به گزارش هنرنیوز و به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای کار و تعاون؛ داود حشمتی رییس فرهنگسرای کار و تعاون با اعلام این مطلب اظهار داشت؛ در اپیدمی ویروس کرونا شبکه‌های اجتماعی خیلی پرکاربرد شدند. مردم نمی‌توانستند به دیدن خانواده یا دوستان‌شان بروند و بسیاری از آنها با استفاده از شبکه‌های مجازی با یکدیگر در تماس بودند. در حقیقت دنیاگیری ویروس کرونا موجب توسعه بیشتر زندگی اجتماعی آنلاین شد.

وی گفت: توجه بسیار به فضای مجازی، حتی از سوی بزرگسالان مسن مانند پدر و مادران سالمند است. آن ها در این دوران قرنطینه چگونگی استفاده از شبکه‌های اجتماعی را یاد گرفتند و مسلماً در آینده هم از آن استفاده خواهند کرد.

حشمتی گفت: پویش مردمی" #بابای_ خوب_ من " با هدف گسترش و تعمیق شناخت شهروندان از الگوهای دینی ( رسول اکرم( ص) و ائمه هدی) ( ع ) بزرگان، مفاخر و علمای اسلام از 30 بهمن تا 25 اسفند ماه برگزار می شود .

رییس فرهنگسرای کار و تعاون همچنین گفت: علاقه مندان می توانند بهترین جمله در مورد پدررا در صفحات مجازی خود با هشتگ #بابایخوبمن و تگ کردن آدرس اینستاگرام فرهنگسرا @farhangsara-kar بنویسند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی بزرگراه یادگار امام جنوب - تقاطع خیابان هاشمی- فرهنگسرای کارو تعاون مراجعه و یا با شماره تماس دبیرخانه مسابقه 66029060 تماس بگیرند .
کد خبر: 98456
Share/Save/Bookmark