پیام تسلیت عوامل سریال «سلمان فارسی» در پی شهادت سردار سلیمانی
پیام تسلیت عوامل سریال «سلمان فارسی» در پی شهادت سردار سلیمانی
گروه پروژه «سلمان فارسی» با انتشار متنی حکایت اندوه خود را از شهادت سردار قاسم سلیمانی ابراز و تاکید کردند: پرچمی که در دستان این سردار بزرگ بود، بر زمین نخواهند گذاشت.
 
تاريخ : جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۹
به گزارش هنرنیوز و به نقل از روابط عمومی پروژه «سلمان فارسی» متن منتشر شده به این شرح است:

کویر دامن گشوده است بر رایحه ای که از راه می‌رسد، از سوی غرب و بوی شهیدان را با خود می‌پراکند در همه سوی این کویر و حتی همین جا که ما هستیم، گروه سلمان فارسی و در تکاپوی ساخت و پرداخت سریال زندگی آن رادمردی بزرگ و آزاده که روزی در تیسفون نزدیک همانجایی که تو دیشب به آسمان پر کشیدی او هم راه به بهشت آسمان گشود.

سردار شجاعت‌ها، سلیمانی بزرگ، اینجا کویر کرمان خطه تست؛ خانه تو، و سرزمین شکوهمندی که ترا زاد و در خود پرورد و به تاریخ سپرد تا راه حقیقت بی رهرو نماند. ما اینجا در اندوه از دست دادن تو و در غربت نبودنت، با پرداختن به زندگی سلمان بزرگ، خود را روایتگر حیات درخشان همه سلمان‌هایی می‌دانیم که به حقیقت زمانه خویش دل بستند و در پای آن جان دادند.

سلیمانی بزرگ، تو سلمان زمانه‌ات بودی و در جستجوی حقیقت، سرزمین‌های بسیار را مکرر پیمودی و رنج‌های گران را بر جان خریدی و عاقبت شمع جانت در آتش وصال سوخت. بدان که ما به میثاق تو پای بندیم و پرچمی را که تا دیشب در دستان تو در اهتزاز بود بر زمین نخواهیم گذاشت و سلمان ما روایت تو نیز خواهد بود.

کد خبر: 97845
Share/Save/Bookmark