نشاط و سرگرمی لزوم شروع برنامه‌های جدید در شبکه نسیم
احسانی عنوان کرد:
نشاط و سرگرمی لزوم شروع برنامه‌های جدید در شبکه نسیم
مدیر شبکه نسیم گفت: لزوم راه اندازی و شروع یک برنامه در شبکه نسیم تناسب آن با دستور کار این شبکه یعنی نشاط و سرگرمی است و برنامه وقتشه نیز ضمن تبعیت از این شیوه، روند روبه رشدی را از ابتدای تولید شروع کرده است.
 
تاريخ : دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۳
به گزارش هنرنیوز ، در این جلسه که با حضور مدیران تولید، طرح و برنامه و روابط عمومی این شبکه برگزار شد، اعضای گروه محتوایی برنامه، جزییات برنامه ریزی محتوایی وقتشه را تشریح کردند.

در این دیدار، محمد علی الستی، مشاور محتوایی برنامه در سخنانی از شیوه مهندسی معکوس در پرداخت به موضوعات سخن گفت و ادامه داد که پس از تحلیل یک عارضه اجتماعی و ایجاد راهکار برای آن، با کاوش موضوعات و انجام اقدامات پژوهشی، واقعیات سوژه ها احصا می‌شوند.

وی همچنین بر اهداف اصلی این برنامه مبنی بر کمک به مردم جامعه در آموختن مهارت‌های لازم برای تشکیل یک خانواده سالم و زندگی پایدار بر اساس آموزه‌های فرهنگ ایرانی - اسلامی تاکید کرد.

در ادامه جلسه احسانی، ضمن تشکر از تلاش های چند ماهه گروه سازنده طی سخنانی اعلام کرد که لزوم راه اندازی و شروع یک برنامه در شبکه نسیم تناسب آن با دستور کار این شبکه یعنی نشاط و سرگرمی است و برنامه وقتشه نیز ضمن تبعیت از این شیوه، روند روبه رشدی را از ابتدای تولید شروع نموده که ماحصل آن، شکل گیری برنامه ای است که ضمن ایجاد شادابی و طراوت در محتوی نیز قابل ارجاع و توجه است.
در این برنامه صرفا از معرفی جذابیت های سطحی در مقوله ازدواج استفاده نشده ، بلکه با پشتوانه تحقیق و پژوهش از اهمیت بالای سنت ازدواج در جامعه صحبت می کند که همین امر باعث ترغیب و تفاوت نگرش در مخاطبان شده به گونه ای که طبق آخرین آمار نظر سنجی رسمی سازمان صدا و سیما رقم ارزنده ای از میزان اقبال مخاطبین را به خود اختصاص داده است که سرمایه ارزشمند برای شبکه و سازمان صدا و سیما محسوب می شوند.

مدیر شبکه نسیم در پایان، لزوم اطلاع رسانی و تبلیغات این برنامه قبل و پس از پخش و ایجاد ارزش افزوده برای موضوعات را از ضروریات آن برشمرد.
کد خبر: 96829
Share/Save/Bookmark