صحت ، رشیدی، امرایی مسابقه وبلاگ نویسی را به پایان رساندند
صحت ، رشیدی، امرایی مسابقه وبلاگ نویسی را به پایان رساندند
مسابقه وبلاگ نویسی میهن بلاگ که با استقبال پرشور وبلاگ نویسان و علاقه مندان کار خود را در 3 مردادآغاز کرده بود در 3 شهریور به کار خود پایان داد.
 
تاريخ : چهارشنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۹
به گزارش هنرنیوز ، این مسابقه با هدف ترویج وبلاگ نویسی شروع به کار کرد. مسابقه وبلاگ نویسی با موضوع «من امروز، ۱۰ سال قبل» با استقبال پرشور علاقه مندان مواجه شد و ۵۱۷۷ مطلب برای شرکت در این مسابقه به میهن بلاگ ارسال شد.

بسیاری از نویسندگان، خبرنگاران و اهالی قلم و رسانه نیز در این مسابقه شرکت کرده و موجب رونق این مسابقات شدند.

داوری این مسابقه را اسدالله امرایی، سروش صحت و لیلی رشیدی به عهده خواهند داشت و در پایان به ۳ برگزیده داوری سرفیس پرو ۳ هدیه داده خواهد شد و به مناسبت ۱۰ سالگی میهن بلاگ داوران این رویداد هفت برگزیده دیگر را نیز انتخاب می‌کنند که به هرکدام یک آیپد مینی ۳ هدیه داده خواهد شد.

در جریان برگزاری مسابقه و به لطف استقبال کاربران و کمپین های مربوط به مسابقه بازخوردهای بسیار مناسبی در شبکه های اجتماعی حاصل شد که نتیجه آن پرشورتر برگزار شدن این مسابقات و همچنین بالا رفتن سطح کیفی و کمی این مسابقه بود.

مراسم اختتامیه و اهدا جوایز این مسابقه ۱۶ شهریور ماه مصادف با روز تولد وبلاگ نویسی فارسی با حضور داوران، برندگان و اصحاب رسانه برگزار خواهد شد که برگزار کنندگان این رویداد از سورپرایزی نیز در جریان این مراسم خبر داده اند.

در حال حاضر نیز علاقه مندان به مطالعه آثار رسیده میتوانند در آدرس : mihanblog.com/timemachineتمامی آثار رسیده را مورد مطالعه قرار دهند.
کد خبر: 82662
Share/Save/Bookmark