نمایشگاه" رایحه زندگی "در مجموعه تئاتر شهر برپا شد
همزمان با پنجمین جشنواره هنر مقاومت
نمایشگاه" رایحه زندگی "در مجموعه تئاتر شهر برپا شد
 
تاريخ : دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۵
نمایشگاهی با عنوان "رایحه زندگی" در تئاتر شهر به همت انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس و ستاد برگزاری پنجمین جشنواره مقاومت و مشارکت معاونت فرهنگی اجتماعی شرکت مترو تهران برگزارشد.

به گزارش هنرنیوز،انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، نمایشگاهی را با عنوان رایحه زندگی و با موضوع ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی در زیر گذر چهار راه ولیعصر (تئاتر شهر) برپا نموده است..
این نمایشگاه که متشکل از پوستر، عکس و کاریکاتور است با مشارکت معاونت فرهنگی،اجتماعی متروی تهران تا 20بهمن از 6 صبح تا ساعت 23 میزبان عموم مردم و علاقمندان می باشد.

گفتنی است در این نمایشگاه بیش از 20 اثر در بخش های پوستر،عکس و کاریکاتور منتخب از آثار پنجمین جشنواره هنر مقاومت در معرض دید شهروندان قرار گرفته است.
انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس وابسته به بنیاد فرهنگی روایت فتح ، پنجمین جشنواره هنر مقاومت را در ده بخش کارتون و کاریکاتور،عکس،طراحی صنعتی،تایپو گرافی،پرچم و کتیبه،تصویر سازی،گرافیک متحرک،نقاشی دیجیتال،پوستر،تبلیغات شهری و با دبیری مسعود نجابتی برگزارنموده است و نمایشگاه آثار منتخب این جشنواره نیز در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تا 24 بهمن ماه پذیرای بازدیدکنندگان می باشد.
کد خبر: 97242
Share/Save/Bookmark