ششمین جشنواره فرهنگی هنری فجر پیروزی در فرهنگ سرای کار و تعاون
ششمین جشنواره فرهنگی هنری فجر پیروزی در فرهنگ سرای کار و تعاون
همزمان با ایام شکوهمند دهه فجر و چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ششمین جشنواره فرهنگی هنری فجر پیروزی در فرهنگ‌سرای کار و تعاون برپا می شود.
 
تاريخ : سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۳
به گزارش هنرنیوز و به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای کار و تعاون، سید اسماعیل جعفرپور،رییس فرهنگ‌سرای کار و تعاون با اعلام برنامه‌های این فرهنگ‌سرا در دهه فجر گفت: ایام دهه فجر یادآور رشادت‌ها و دلیری­‌های مردم جان برکف ایران است که با ایثار و فداکاری و اتحاد و یکدلی توانستند ریشه رژیم شاهنشاهی را از مملکت اسلامی ریشه کن کنند.

وی افزود: حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های اصلی پیروزی انقلاب، زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا، دلاوری‌ها و رشادت‌های مردم، آشنایی با اندیشه‌­ها و شخصیت والای امام خمینی (ره)، جلب توجه جهانیان به انقلاب و اهمیت لزوم حفظ سرمایه‌های انقلاب برای نسل‌های آینده از مهمترین اهداف برنامه‌های فرهنگی و آموزشی در این ایام است.

رییس فرهنگ‌سرای کار و تعاون ادامه داد: این جشنواره به همت فرهنگسرای کار و تعاون و با مشارکت نخبگان محلی، کانون های خانواده و کارآفرینی در قالب ایستگاه های فرهنگی وهنری شامل گذرروزنامه خوانی ایام انقلاب، نمایشگاه کتاب ، ایستگاه روایتگری از وقایع انقلاب به همراه نقاشی و تصویرگر ی ویژه کودکان و نوجوانان، ایستگاه خاطره نویسی و... برپا می شود.

ششمین جشنواره فرهنگی هنری فجر پیروزی از ۱۶ تا ۲۱ بهمن از ساعت ۹ تا ۱۷ در فرهنگ‌سرای کار و تعاون به نشانی؛ بزرگراه یادگار امام(ره) جنوب، نبش خیابان هاشمی، پلاک ۷۶ میزبان علاقه مندان است و شهروندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن:66029060 تماس بگیرند
کد خبر: 97919
Share/Save/Bookmark