آغاز طرح تابستانه کتاب از 30 مرداد در سراسر کشور
آغاز طرح تابستانه کتاب از 30 مرداد در سراسر کشور
طرح تابستانه کتاب ۹۷ از ۳۰ مردادماه در کتابفروشی‌های عضو طرح در سراسر کشور آغاز می شود.
 
تاريخ : سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۰۱
به گزارش هنرنیوز از موسسه خانه کتاب، طرح «تابستانه کتاب» با شعار «دانش گستری با حمایت از تالیف ایرانی» آغاز می شود که بر این اساس علاقه‌مندان و خریداران کتاب با همراه داشتن کارت ملی، می‌توانند از تخفیف 15 تا ٢٥ درصدی خرید کتاب در این طرح تا سقف یکصد هزار تومان استفاده کنند.

در نهمین دوره طرح های فصلی حمایت از کتابفروشی ها، 740 کتابفروشی ثبت نام کرده اند که تاکنون 690 کتابفروشی تایید شده اند، از بین کتابفروشی های تایید شده 97 کتابفروشی در تهران، 84 کتابفروشی در اصفهان، 83 کتابفروشی در خراسان رضوی و73 کتابفروشی در قم در طرح مشارکت دارند.

از مجموع کل کتابفروشی های عضو طرح تابستانه کتاب 97، 112 کتابفروشی که عضو طرح عیدانه کتاب نبودند برای مشارکت در طرح تابستانه کتاب 97 ثبت نام کرده اند که از مجموع این کتابفروشی ها 22 کتابفروشی از تهران، 16 کتابفروشی از خراسان رضوی، 10کتابفروشی از قم در طرح تابستانه کتاب ثبت نام کرده اند.
اسامی کتابفروشی های عضو طرح تابستانه کتاب از فردا (30 مردادماه) در سایت http://tabestaneh.ketab.ir اعلام می شود.

نهمین دوره طرح های حمایتی از کتابفروشی ها با عنوان (تابستانه کتاب97) از سه شنبه 30 مردادماه در کتابفروشی های عضو طرح در سراسر کشور آغاز و در تهران به مدت هفت روز و در سایر شهرها و شهرستان ها به مدت 10 روز کتاب های تالیفی با یارانه 25 درصد و کتاب های ترجمه با یارانه 15درصد عرضه می شود.
کد خبر: 96885
Share/Save/Bookmark