کارگاه آموزشی فرهنگ ترافیکی در فرهنگسرای کار و تعاون
کارگاه آموزشی فرهنگ ترافیکی در فرهنگسرای کار و تعاون
رییس فرهنگسرای کاروتعاون ازبرگزاری کارگاه آموزشی رایگان فرهنگ ترافیکی برای کودکان خبر داد.
 
تاريخ : چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۴
به گزارش هنرنیوز و به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای کار و تعاون، سید اسماعیل جعفرپور رییس فرهنگسرای کار و تعاون، آشنایی با قوانین راهنمایی و رانندگی در مهد‌های کودک را به عنوان مهمترین روش برای ارتقاء سطح فرهنگ ترافیکی، دانست و اظهار داشت: آموزش فرهنگ ترافیک از سنین کودکی، پشتوانۀ محکمی برای اجرای صحیح قوانین و حصول نتایج قابل قبول در دوران بزرگسالی خواهد بود.

وی در ادامه افزود: در این کارگاه کارشناس حمل ونقل و ترافیک ضمن آموزش علائم ترافیکی، پیرامون قوانین عبور و مرور و استفاده صحیح از پل‌های هوایی، استفاده از کمربند ایمنی، رعایت حق تقدم عابرین در عبور از خیابان‌ها توضیحاتی را برای کودکان ارائه می دهد.

جعفرپور تصریح کرد: کودکان بهترین پلیس و بهترین تذکر دهندگان هستند، چون اکثر خانواده‌ها به تمام تذکرات آن‌ها اهمیت می‌دهند؛ پس آموزش و آگاه‌سازی کودکان نسبت به قوانین راهنمایی و رانندگی یک امر مهم در ارتقای فرهنگ تلقی می‌شود.

رییس فرهنگسرای کاروتعاون همچنین گفت: در این کارگاه ، کارشناسان مرکز آموزش ترافیک شهرداری منطقه 9 به عنوان مدرس شرکت می کنند و آموزش قوانین راهنمایی و رانندگی را به زبانی ساده و گویا برای کودکان توضیح می دهند.

وی گفت: این برنامه به منظور ارتقای فرهنگ نظم و انظباط و قانون گرایی برای کودکان برگزار می شود.

علاقمندان می توانند برای حضورروز چهارشنبه 17 مردادماه ساعت 10 به نشانی: بزرگراه یادگار امام(ره) جنوب، تقاطع خیابان هاشمی، پلاک 76، فرهنگسرای کار و تعاون مراجعه و یا با شماره تلفن: 66044887 تماس بگیرند.
کد خبر: 96797
Share/Save/Bookmark