زمان ثبت‌نام ناشران داخلی به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد
مدیر کمیته ناشران داخلی:
زمان ثبت‌نام ناشران داخلی به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد
«سیدرفیع احمدجواهری» گفت: پس از گذشت 2 روز از آغاز ثبت‌نام تعداد یک هزار و 100 ناشر برای حضور در نمایشگاه کتاب تهران در سایت ثبت‌نام کرده‌اند.
 
تاريخ : دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۳
به گزارش هنرنیوز ، سیدرفیع احمدجواهری با اشاره به روند ثبت‌نام‌های ناشران در 2 روز اخیر اظهار داشت: یک هزار و 100 ناشر با مراجعه به سایت tibf.ir ثبت‌نام خود را انجام داده‌اند و روند ثبت‌نام تا پایان روز پنج‌‍شنبه (16 اسفندماه) ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: زمان ثبت‌نام‌ها به هیچ وجه تمدید نخواهد شد از این رو ناشران متقاضی باید در بازه زمانی اعلام شده، ثبت‌نام خود را انجام دهند.

مدیر کمیته ناشران داخلی تصریح کرد: برخی از ناشران هستند که تعداد کتاب‌های آن‌ها پایین‌تر از حد نصاب است و در زمان ثبت‌نام گزینه ثبت‌نام موقت را انتخاب می‌کنند. این ناشران به صورت موقت ثبت‌نام خود را انجام می‌دهند و باید توجه داشته باشند که ثبت‌نام موقت به معنای ارایه غرفه نیست.

وی ادامه داد: تمامی تقاضاهای موقت پس از پایان ثبت‌نام‌ها، در کارگروه سه نفره متشکل از نماینده کمیته داخلی، نماینده بخش مورد نظر و نماینده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بررسی خواهند شد و سپس درباره واگذاری غرفه به این گروه از ناشران تصمیم‌گیری خواهد شد.

ثبت‌نام ناشران داخلی و خارجی برای حضور در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از روز شنبه (11 اسفندماه) آغاز شده است و صرفا تا پایان روز پنج شنبه (16 اسفندماه) ادامه خواهد داشت و زمان ثبت‌نام به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران چهار تا 14 اردیبهشت 1398 برگزار خواهد شد.
کد خبر: 97273
Share/Save/Bookmark