تلاش برای فرهنگسازی اصلاح الگوی مصرف آب
در امضای تفاهم‌نامه بین سازمان فرهنگی شهرداری با شرکت آب و فاضلاب استان تهران تاکید شد؛
تلاش برای فرهنگسازی اصلاح الگوی مصرف آب
رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران معتقد است تهران به عنوان پایتخت و مرکزی که می‌تواند بر تمامی نقاط کشور تاثیرگذار باشد نقش مهمی در فرهنگ‌سازی خواهد داشت.
 
تاريخ : سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۸
به گزارش خبرنگار هنرنیوز ؛ صبح امروز ۲۳ مردادماه، تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و شرکت آب و فاضلاب استان تهران و شرکت آب منطقه‌ای تهران با هدف اصلاح الگوی مصرف و ارتقای فرهنگ عمومی امضا شد.

سعید اوحدی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در این نشست گفت: امروز: در جوامع توسعه یافته رسیده‌اند که رسیدن به توسعه در هر زمینه‌ای حتی در زمینه نظامی محقق نمی‌شود مگر آنکه بستر و پیوست فرهنگی برای آن فراهم شود. این مقوله به ویژه برای مفهوم نوین «توسعه پایدار» به معنای استفاده بهینه از منابع با حفظ حقوق نسل آینده نکته بسیار مهمی است با توجه به اینکه وضعیت کشور ما از معضل کم‌آبی وارد بحران آب شده است.

رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: مهم‌ترین ویژگی سازمان فرهنگی هنری در این است که مخاطب حضور در مراکز ما را انتخاب می‌کند و به صورت داوطلبانه در مراکز ما فعال است. ما در بخش آموزش۴۰۰ هزار مراجعه داشته‌ایم که اگر این افراد را در یک خانواده ببنیم، متوجه می‌شویم که تنها در بخش آموزش ما با ۲ میلیون نفر مخاطب روبه‌رو هستیم.

اوحدی با بیان اینکه تهران به عنوان پایتخت ایران و مرکزی که می‌تواند بر تمامی نقاط کشور تاثیرگذار باشد می‌تواند نقش مهمی را در این فرهنگ‌سازی ایفا کند و ما از تمامی ظرفیت تبلیغی سازمان فرهنگی هنری و تمام سازه‌های فرهنگی سازمان زیباسازی با مشارکت مدیریت این مجموعه در راستای این تلاش برای ایجاد توسعه پایدار استفاده خواهیم کرد.
کد خبر: 96841
Share/Save/Bookmark