در سی و یکمین دوره؛

«دومینوی الهی» در جشنواره تئاتر فجر اجرا می رود

24 دی 1391 ساعت 13:54

نمایش «دومینوی الهی» به نویسندگی و کارگردانی مهدی امین لاری در جشنواره تئاتر فجر روی صحنه خواهد رفت.به گزارش هنرنیوز  روابط عمومی نمایش ، «دومینوی الهی» داستان شهری است که همیشه اندازه پاها برابر و همه در هر سنی که باشند یک سایز کفش می پوشند که ناگهان تمام پاها بزرگ شده و مردم برای راه چاره نزد پیر شهر می روند ...
مهرداد زکی زاده (تهیه کننده)، شیوا مکی نیان، سیاوش صفری نژاد، حسن محمدی، نوشین سلیمانی، حمید معدن کن و حسین پذیره (بازیگران)، مهرداد زکی زاده (مشاور کارگردان و مدیر هنری)، گیتی بایندر (دراماتورژ)، احسان ایمانی زاده (طراح صحنه) امین لاری را در این نمایش همراهی می کنند .
همچنین دکتر پریدخت عابدین نژاد طراحی لباس این نمایش را برعهده دارد و مونا گلپایگانی (دستیار طراح لباس)، مریم افراز و فاطمه سلجوقی (طراحان عروسک و عروسک گردانان)، زهرا اکبری (منشی صحنه)، رحمان کاظمی (مدیر صحنه) نیز در این نمایش حضور دارند.
موسیقی این نمایش توسط مهدی امین لاری ساخته شده و به صورت زنده اجرا خواهد شد.
نمایش «دومینوی الهی» در بخش تجربه های نو سی و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به اجرا در خواهد آمد.
لازم به ذکر است مهدی امین لاری پیش از این نمایش  «سمفونی واژه ها» را اردیبهشت، خرداد و تیر ماه سال جاری در سالن انتظار تالار اصلی تئاتر شهر به روی صحنه برد که با استقبال بسیار خوب تماشاگران مواجه شد.


کد خبر: 52672

آدرس مطلب: http://www.honarnews.com/vdcb50bs.rhb5zpiuur.html

هنر نیوز
  http://www.honarnews.com