جشنواره هنری دست به مِهر، سر به مُهر برگزار می شود
جشنواره هنری دست به مِهر، سر به مُهر برگزار می شود
رییس فرهنگ¬سرای کار و تعاون گفت: جشنواره هنری «دست به مِهر، سر به مُهر» با موضوع طراحی،تولید و هدیة جانماز دست دوز جیبی همراه، به کودکان (دختران) کار، به مناسبت دهة کرامت و سالروز ولادت کریمه ی اهل بیت حضرت معصومه(سلام الله علیها) برگزار می شود.
 
تاريخ : دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۶
به گزارش هنرنیوز ؛ داود حشمتی رییس فرهنگ¬سرای کار و تعاون با اعلام این مطلب افزود:این جشنواره با هدف ایجاد بسترو فضای مناسب برای حضور و توسعه مشارکت شهروندان در فعالیت های مختلف فرهنگی و هنری، تقویت و تزریق فرهنگ مسئولیت‏پذیری، ایثارگری،تعاون و سازگاری اجتماعی نسبت به همنوعان، پرهیز از اسراف و ماندگاری در آنچه که تولید می¬کنیم ذیل برنامه‌ی جامع #پایان-کار-شروع-کودکی با در نظر گرفتن اصل کرامت وجودی انسان در هندسه‌ی معرفتی قرآن کریم و هم¬چنین کمک به روحیه نشاط و شادابی شهروندان با استفاده از روش¬ها و ابزارهای فرهنگی و هنری در حوزه‌ی کودکان کار برگزار می شود.

وی گفت: شرکت کنندگان بدون محدودیت سنی می توانند با طراحی و دوخت جانماز دست¬دوز جیبی همراه، در این جشنواره شرکت نمایند و در صورت تمایل مُهر و تسبیح در جانماز اهدای قرار دهند.

حشمتی همچنین گفت: مهلت ارسال تولیدات؛ تا 20خردادماه 1400است و شرکت کنندگان می توانند آثار تولیدی خود را به مراکز فرهنگی،هنری و ورزشی منطقه 9(فرهنگسراها،خانه¬های فرهنگ، کتابخانه¬ها، سرای محلات و مجموعه ورزشی شهربانو) تحویل دهند و به ۱2 نفر از برگزیدگان(مسن¬ترین و کوچک¬ترین تولید کننده،زیبا¬ترین اثر تولیدی ارسال شده و بیشترین تعداد اثر تولیدی ارسال شده) جوایزی اهدا خواهد شد.

لازم به ذکر است : جشنواره فرهنگی هنری دست به مِهر، سر به مُهر به همت فرهنگسرای کار وتعاون و با مشارکت معاونت محترم امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 9 برگزار می شود
کد خبر: 98636
Share/Save/Bookmark