جزئیات جدید از سریال رمضانی شبکه سه
جزئیات جدید از سریال رمضانی شبکه سه
جدیدترین اثر سعید سلطانی به نام "یاور" با داریوش ارجمند و دیگر بازیگرانش در شرقِ تهران به فیلمبرداری‌اش ادامه می‌دهد تا به رقابت رمضانی تلویزیون راه پیدا کنند.
 
تاريخ : يکشنبه ۱۵ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۶
به گزارش هنرنیوز ، روز گذشته تکلیف سریال رمضانی شبکه یک با "احضار" علیرضا افخمی مشخص شد و با پیگیری‌هایی به عمل آمده، فصل چهارم "بچه‌مهندس" هم به آنتن رمضانی شبکه دو سیما می‌رسد.

اگرچه عوامل این سریال مشغول فیلمبرداری‌اند همچون سریال "یاور" به کارگردانی سعید سلطانی که قرار است در ایام ماه مبارک رمضان از شبکه سه سیما پخش شود. امید علیمردانی که او را بیشتر به کاراکتر رستم سریال "ستایش" می‌شناسند در این سریال همچنان نقش رستم را بازی می‌کند.

او در گفت‌وگویی با خبرنگار خبرگزاری تسنیم به تداوم این شخصیت در سریال "یاور" رمضانی شبکه سه اشاره و تصریح کرد: خوشبختانه دوباره نقش رستم را به من واگذار کردند البته این بار در سریالی متفاوت از "ستایش" به نام "یاور" که در حال تصویربرداری‌ است. این سریال در شرق تهران، فیلمبرداری‌اش را دنبال می‌کند تا ایام ماه مبارک رمضان از شبکه سه سیما روی آنتن برود.

براساس اطلاعات به دست آمده، مجموعه 30 قسمتی "یاور" ملودرامی اجتماعی است که قسمت‌های معمایی و تِم جوانمردی دارد و به صورت فشرده کار را جلو می‌برند.

در کنار داریوش ارجمند که نقش اصلی یعنی "یاور" را برعهده دارد، ارسلان قاسمی، محمد حاتمی، زهرا سعیدی، شبنم فرشادجو، امید علیمردانی، فقیهه سلطانی، مهوش افشارزاده، اسماعیل محرابی از جمله بازیگرانی‌اند که در این سریال حضور دارند و همچنین علیمردانی در جریان گفت‌وگو به این نکته اشاره کرد که امکان دارد فیلمبرداری کار تا ایام ماه مبارک رمضان هم ادامه پیدا کند.
کد خبر: 98568
Share/Save/Bookmark