نسخه بومی مطرح‌ترین کتاب جامعه‌شناسی دنیا در «سمت» رونمایی می‌شود
نسخه بومی مطرح‌ترین کتاب جامعه‌شناسی دنیا در «سمت» رونمایی می‌شود
کتاب مبانی جامعه شناسی، از آثار مطرح جامعه‌شناسی دنیا که توسط سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاهها (سمت) منتشر شده است، روز دوشنبه 5 مهرماه با حضور مترجمان اثر، مدیران «سمت»و ... رونمایی می‌شود.
 
تاريخ : يکشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۵۳
به گزارش هنرنیوز و به نقل از روابط عمومی سمت ، کتاب مبانی جامعه شناسی، از آثار مطرح جامعه‌شناسی دنیا که توسط سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاهها (سمت) منتشر شده است، روز دوشنبه 5 مهرماه با حضور مترجمان اثر، مدیران «سمت»، اساتید جامعه‌شناسی و اعضای انجمن علمی جامعه‌شناسی ایران، در سازمان مطالعه و تدوین (سمت) رونمایی می‌شود.

این کتاب که یکی از منابع به‌روز و پرفروش جامعه‌شناسی در امریکاست، با نگاهی علمی و انتقادی و به زبانی ساده مسائل و موضوعات گوناگون و مشترک جامعه انسانی و محیط اجتماعی را بررسی و تجزیه و تحلیل کرده است، به‌تازگی در سازمان مطالعه و تدوین (سمت) به صورت بومی‌شده منتشر و به جامعه دانشگاهی عرضه شده است.

این کتاب توسط مایکل هیوز، کرولین جی. کرولر نگاشته شده است و مهرداد هوشمند و غلامرضا رشیدی آن را ترجمه کرده‌اند و دکتر علی محمد حاضری با افزودن ملحقات و ایجاد تغییراتی در ترجمه کتاب، مثالهای کتاب را بومی نموده و از جامعه ایران مثالهای متعددی را به آن اضافه کرده است.
کد خبر: 92934
Share/Save/Bookmark