مدیر جدید رادیو جوان منصوب شد
مدیر جدید رادیو جوان منصوب شد
وحید اسدی با حکم علی بخشی‌زاده (معاون صدا) به عنوان مدیر جدید شبکه رادیویی جوان منصوب شد.
 
تاريخ : يکشنبه ۳۰ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۵۲
به گزارش هنرنیوز و به نقل از روابط عمومی صداوسیما، علی بخشی‌زاده ـ معاون صدا ـ ضمن تقدیر از زحمات علیرضا مقصودی در دوره تصدی مسئولیت مدیریت شبکه رادیویی جوان، طی حکمی وحید اسدی را به عنوان مدیر رادیو جوان منصوب کرد.

در این حکم آمده است:

«با عنایت به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی در رسانه، به موجب این حکم به عنوان مدیر شبکه رادیویی جوان منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود با بهره‌مندی از توانایی‌ها و تجربه‌های همکاران آن شبکه، ضمن متناسب‌سازی تمامی‌برنامه‌ها با محورهای سند تحول سازمان، ماموریت ها و اهداف ابلاغی را محقق سازید. جذب ایده‌های خلاقانه و ساخت برنامه‌های جذاب و اثرگذار، چابک‌سازی و افزایش کارآمدی گروه‌های برنامه ساز و پشتیبانی کننده، ترویج و تقویت نهاد خانواده و سبک زندگی اسلامی- ایرانی از ماموریت های ابلاغی است. بهره‌مندی از ظرفیت‌های جدید برای جذب مخاطب به ویژه از طریق قابلیت های متنوع فضای مجازی و ایجاد تحول و پویایی در تولیدات شبکه بر اساس نیازها و علایق، تقویت روحیه و احساس هویت ملی و انقلابی و افزایش همبستگی ملی از دیگر اهداف ابلاغی است.»

در پایان از زحمات علیرضا مقصودی در دوره تصدی این مسئولیت قدردانی شد.

یادآوری می شود که وحید اسدی، مشاور معاون صدای صداوسیما، مدیر هماهنگی و نظارت فضای مجازی و همچنین دبیر اولین رویداد ملی پادکست فارسی است.
کد خبر: 99252
Share/Save/Bookmark