سومین جشنواره تلویزیونی «رمز موفقیت» به کار خود پایان داد
سومین جشنواره تلویزیونی «رمز موفقیت» به کار خود پایان داد
 
تاريخ : شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۲
مراسم اختتامیه جشنواره تلویزیونی «رمز موفقیت» با تجلیل از پنج چهره هنری و با حضور جمع کثیری از کارآفرینان و هنرمندان در سالن همایش‌های سازمان صدا و سیما برگزار شد.

به گزارش هنرنیوز، مراسم اختتامیه این دوره از جشنواره با حضور جمع کثیری از کارآفرینان و هنرمندان در سالن همایش‌های سازمان صدا و سیما برگزار شد.

در ابتدای این مراسم که اجرای آن را فرزاد حسنی برعهده داشت، یلدا اسفندیاری تهیه کننده برنامه «رمز موفقیت» که از شبکه جام جم پخش می شود، گفت: مطالعه زندگی بزرگان کشور نشان می‌دهد که همه این بزرگان با سختی‌های زیادی مبارزه کردند تا به این جایگاه رسیدند و برنامه تلویزیونی «رمز موفقیت» نیز راهی روشن و پردازشگر موجی در همین زمینه است.

وی ادامه داد:‌ امروز سومین دوره از این جشنواره را در این سالن برگزار کردیم. همه آنچه باعث شده تا امروز در این جایگاه بایستم و این جشنواره را برگزار کنم، یاری خداوند و شخصیت‌های موفق این کشور است.

صفوی مدیرکل امور فرهنگی وزارت جوانان نیز در بخش دیگری از این مراسم بیان کرد: ما باید شاخص‌های موفقیت را به نوعی مرور کنیم. بهتر است کاری کنیم که نوجوانان ما فکر کنند اگر می‌خواهند موفق باشند، نباید حتماً نخبه باشند. در کشورهای دیگر موفقیت صرفاً به این برنمی‌گردد که پزشک یا مهندس باشیم.

وی با اشاره به ارتباط بین پیشکسوت‌ها و نوجوانان افزود: ما باید تلاش کنیم تا ارتباط بین پیشکسوت‌ها و نوجوان‌ها را افزایش دهیم چراکه این ارتباط به سرمایه فرهنگی‌مان کمک می‌کند. رویکرد کلان نظام هم این است که نهادهای مدنی را تقویت کنیم.

در ادامه این مراسم بهروز فروتن عضو شورای سیاست‌گذاری جشنواره تلویزیونی «رمز موفقیت» عنوان کرد: در جامعه برای اینکه تعدادی افراد مطرح شوند، از سیاه‌نمایی استفاده می‌شود اما ما امروز دور هم جمع شده‌ایم تا به همه بگوییم که با کارآفرینی هم می‌شود مطرح شد، نه با سیاه‌نمایی.

همچنین محمد عطاردیان ریاست کانون کارفرمایان ایران نیز در این جشنواره گفت: برای رسیدن به اهداف باید تلاش کرد و این سخت است. پرسشی مطرح می‌شود و آن اینکه رمز موفقیت برای چه به وجود آمده است.

وی عنوان کرد: بخش خصوصی ما هم باید این شرایط را تجربه کند تا بتواند بخش دولتی را مجاب کند تا کارها به بخش خصوصی واگذار شود.

در این مراسم از محمد صالح‌علا، امیر یاوری، ناصر نوآموز پیشکسوت فوتبال، منوچهر والی‌زاده، امید صدری، محمدکریم سلیمی، حمیدرضا صفی‌پور، محسن میرزازاده، اسماعیل سفیری‌نژاد، فرهاد فرید، وحید دلیری، محمدرضا فلاحیان، ناصر چشم‌آذر، هومن زنگنه، عباس ماهوت‌چی، مجید فراهانی‌راد، ناصر تقوایی تجلیل شد.

در ادامه با اعلام نام ناصر چشم‌آذر بخشی از قطعه مادر من با صدای مرحوم خسرو شکیبایی و آهنگسازی چشم‌آذر به مناسبت روز مادر پخش شد.
کد خبر: 96120
Share/Save/Bookmark