خبرنگاران برای پوشش پویش مردم عراق در مرز اردن اعزام شدند
معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ :
خبرنگاران برای پوشش پویش مردم عراق در مرز اردن اعزام شدند
فرشاد مهدی‌پور ،‌ معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ گفت: دو تیم رسانه‌ای برای پوشش پویش مردم عراق در مرز اردن به این کشور اعزام شدند و تیم دوم، هم‌اکنون در عراق حضور دارند.
 
تاريخ : سه شنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۴۰
به گزارش هنرنيوز ،‌ فرشاد مهدی‌پور ،‌معاون امور مطبوعاتی وزارت ارشاد ضمن قدردانی از همراهی دستگاه‌های ذیربط، به اعزام شماری از خبرنگاران و مدیران رسانه‌های کشور به کشور‌های عراق و لبنان، اشاره کرد و گفت: تعدادی از خبرنگاران و مستندسازان نیز برای حضور میدانی، با کشتی حامل کمک‌های امدادی هلال احمر به منطقه اعزام خواهند شد.

وی با اشاره به اعزام سه تیم رسانه‌ای طی دو هفته گذشته به کشور‌های منطقه گفت: دو تیم رسانه‌ای متشکل از جمعی از خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای و فضای مجازی برای پوشش پویش مردم عراق در مرز اردن به این کشور اعزام شدند و تیم دوم، هم‌اکنون در عراق حضور دارند.

معاون امور مطبوعاتی ادامه داد: تیم دیگر با عنوان «روایت فتح» که متشکل از مدیران رسانه‌ای و خبرنگاران بود، به لبنان رفتند و روند حضور رسانه‌ای کشور در تحولات منطقه بنابر شرایط، طی روز‌های آینده هم ادامه خواهد داشت.

وی درباره هدف از اعزام تیم‌های رسانه‌ای به عراق و لبنان، گفت: پوشش خبری اقدامات صورت گرفته در این کشورها، دیدار با مسئولان فرهنگی و سیاسی و گروه‌های مردمی جبهه مقاومت به‌منظور تبادل دیدگاه‌ها در اعلام همبستگی رسانه‌های جمهوری اسلامی با محور مقاومت و هم‌افزایی در برابر اقدامات رسانه‌ای - تبلیغاتی رژیم‌صهیونیستی ازجمله اهداف معاونت مطبوعاتی در این دو برنامه بود.
کد خبر: 99271
Share/Save/Bookmark